Обсуждение купонов Aliexpress - 2023 - 24

Тема закреплена бессрочно
Повідомлення від Укрпошта на звернення про розшук бандеролі:
Шановні клієнти!
Ваші відправлення знаходиться в очікуванні проходження митного контролю.
Розуміємо, що деякі з вас очікують на посилки вже більше місяця.
Ми шкодуємо, що перехід на повністю електронний обмін даних з митницею призвів до таких наслідків.
Зі свого боку, Укрпошта робить все можливе для проштовхування відправлень на митний огляд.
Але, від митниці є певні зауваження, що і призводять до затримок.
На даний момент, в пулі посилок, що затримані, ми можемо виділити основні проблемні точки:
- є лише ім'я або прізвище, тобто щось одне, а не прізвище та ім'я разом
- відсутність або некоректність телефону
- некоректність зазначення коду ТНЗЕД відправником
- невідповідність типу товару задекларованій вартості (телефон за 2$).
Частина з вас отримала повідомлення на емейл або смс щодо надання коректних даних.
Наразі, багато інфо отримано.
Проте, спостерігаємо деякі проблеми:
- після отримання повідомлення від аліекспрес, деякі клієнти не можуть перейти за посиланням, помилка 404.
Надаємо єдине коректне посилання
https://www.ukrposhta.ua/ua/ccs
Перевірили - посилання працює.
Якщо після верифікації Вам надходить повідомлення, що не знайдено помилкових даних, то проблема, скоріш за все, в коді та вартості вкладення.
Буде відповідне доопрацювання розділу, де можна буде внести всю інфо та навіть додати файли з відтвердженням вартіості, але це трохи згодом.
Якщо Ви вже внесли інформацію, просимо просто очікувати.
Якщо статус в трекінгу - "знаходиться в митниці: потребує підтвердження вартості вкладення", то просимо надіслати файли з підтвердженням вартості на customs@ukrposhta.ua.
На жаль, клієнтська підтримка не може прискорити процес або зайнятись конкретною посилкою.
Наразі міжнародний департамент і митниця вирішують системні питання взаємодії.
Нам прикро, що вам доводиться чекати.
Проте, процес вже на фінішній прямій, просимо приберегти ще трохи терпіння.
З повагою,
команда Укрпошти.

З найкращими побажаннями,
Ваша Укрпошта
 
  • Wow
Реакции: ALEX 005
Подскажите как получить токен для входа?
 
делает кто заказы через анти?
 
  • Like
Реакции: Serg01 и A123
І у мене одна пробилася з 11.04. Решта так і висять.
 
У мене теж зрушилася зависша від 11.04, сьогодні-завтра маю отримати.
Інша від 26.04 поки висить.
 
  • Like
Реакции: Serg01
делает кто заказы через анти?
В смысле антидетект браузер? Ну там-то заказ делать можно но баллы можно получить только в приложении, вот на стадии получения баллов по ходу Али и палит устройство.... У меня на трёх аккаунтах получилось получить баллы а дальше что не делаю бесполезно, я уже все клонеры перепробовал всё равно палит
 
В смысле антидетект браузер? Ну там-то заказ делать можно но баллы можно получить только в приложении, вот на стадии получения баллов по ходу Али и палит устройство.... У меня на трёх аккаунтах получилось получить баллы а дальше что не делаю бесполезно, я уже все клонеры перепробовал всё равно палит
Не устройство палится , проблема в аках .
 
ну и что за проблема в них? регаю новый номер телефона который никогда никто в али не регал
Просто прими как факт , качество зарегистрированного тобой аккаунта не позволяет взять на него баллы . Надо что то менять :)
 
  • Like
Реакции: zamok222
где сейчас есть номера тлф для али? смотрел на смс хаб - нету
 
кто тарит 99 центовки ? Проходит ? че только не пробовал , клозы тотальные . кроет спустя 2-4 часа и больше ...
 
Ребята у кого нибудь посылки которые зависли на таможне Украины 10.04.24. сдвинулись с мертвой точки??
Нет движения, стоят с 10.04 Пришли посылки которые на три недели позже заказывал, и даже не вскрывали бандероли.
Висят до сих пор. Отправленые позже, после них приходят
1. Я номер телефона давал несколько страниц назад. Звоните, узнавайте почему так долго, если хотите. Какой смысл писать каждую неделю про это?
2. Ваши посылки не зависли и не стоят. Если их отследить например тут (кликабельно), то вы увидите, что она не просто лежит.
 
кто тарит 99 центовки ? Проходит ? че только не пробовал , клозы тотальные . кроет спустя 2-4 часа и больше ...
Таж ситуація - до обіду було норм, зараз нівяку не проходить навіть оплата. В мене почалось з обіду, як добив бонус на пару центів знижки - і пішло. Вже кілька замовлень закрило, і повернуло кошти.
Пробував давніші акуати - теж саме, до оплати не доводить

Пробував різні браузери, чистив купи - ніяк, напевно новозарегані аки палять

Коротше - дикуха
 
Таж ситуація - до обіду було норм, зараз нівяку не проходить навіть оплата. В мене почалось з обіду, як добив бонус на пару центів знижки - і пішло. Вже кілька замовлень закрило, і повернуло кошти.
Пробував давніші акуати - теж саме, до оплати не доводить

Пробував різні браузери, чистив купи - ніяк, напевно новозарегані аки палять

Коротше - дикуха
ну у меня в неоплату без проблем проходит , клоз спустя 2 часа и больше .. не понятно , некоторые и 4-6 ( возможно больше ) часов жили, были приколы, что сутки живые, оплатил и закрыло ... и рандом и не на рандом , и версии браузеров разные , пофигу ...ну типо 2 из 25 шт прошло за неделю, совсем печально .. недельку назад хоть 50 на 50 или больше половины залетало ...
 
Таж ситуація - до обіду було норм, зараз нівяку не проходить навіть оплата. В мене почалось з обіду, як добив бонус на пару центів знижки - і пішло. Вже кілька замовлень закрило, і повернуло кошти.
Пробував давніші акуати - теж саме, до оплати не доводить

Пробував різні браузери, чистив купи - ніяк, напевно новозарегані аки палять

Коротше - дикуха
Есть такое
 
Expired
This order has been closed because you've used the same coupon/code or purchased the same discounted item under a different registered account. This is in violation of AliExpress transaction regulations.
Стало крыть с такой фрормулировкой, ранее не встречал
 
  • Haha
Реакции: Author
Таж ситуація - до обіду було норм, зараз нівяку не проходить навіть оплата. В мене почалось з обіду, як добив бонус на пару центів знижки - і пішло. Вже кілька замовлень закрило, і повернуло кошти.
Пробував давніші акуати - теж саме, до оплати не доводить

Пробував різні браузери, чистив купи - ніяк, напевно новозарегані аки палять

Коротше - дикуха
Такая же фигня...
 
1. Я номер телефона давал несколько страниц назад. Звоните, узнавайте почему так долго, если хотите. Какой смысл писать каждую неделю про это?
2. Ваши посылки не зависли и не стоят. Если их отследить например тут (кликабельно), то вы увидите, что она не просто лежит.
Статус: "в митному оформленні відмовлено". Що б це значило?